HAKKIMIZDA

Gücünü Tecrubesinden alan LOOK, Türkiye genelinde faaliyet göstererek kaliteli hizmet felsefesiyle ileriye taşımaya devam ediyor. Kaliteli hizmet, kaliteli işçilik ve memnuniyeti benimsemektedir.

Mimarlık sektöründe, kaliteye dayalı işçilikler geliştirme yetkinliği, LOOK’u pazarının üst segmentine taşıyan diğer bir faktör. Mimarlık alanındaki teknoloji gelişiminin yakından takip ediliyor olması, kalite ve fiyat seviyesini belirlemede LOOK’a güç katıyor.

2001 yılında yolculuğunu başlatan LOOK, bugün İstanbul’un yanı sıra başta Bursa, Ankara, İzmir olmak üzere çalışmalarını genişletmeyi hedefliyor. Türkiye’nin tüm şehirlerine yayılma konusunda hızlı adımlar atmaktadır. LOOK Yılda Ortalama 200 civarı küçüklü büyüklü işleri kaliteli hizmet ve kaliteli işçilikle bitirmektedir. Vasıflı elemanlarıyla, temelden çatıya mimarlık sektöründe yapı ve bina işlerinde, kendisine düşen görevleri 2001’den beri hakkıyla yerine getirmektedir.

LOOK MİMARLIK, Temel Atma, Duvar Örme, Çatı, Sıva, Boya, Elektrik tesisatı, Su tesisatı, Zayıf akım sistemleri, Dekor ve dekorasyon, Çelik Konstrüksiyon, Küpeşte, Parke, Mermer, Fayans ve kalebodur, Duşakabin gibi tüm alanlarda hizmet vermektedir.

LOOK MİMARLIK